İstanbul Yaz Eğitim Kampları

'Özel Ders İlan' forumunda intibah tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. intibah

intibah Kurucu Kurucu

İstanbul Yaz Kampı
    İngilizcenin evrensel bir dil haline gelmesi ile birlikte hem okullarda hem de toplumda İngilizce öğrenme ve öğretme önemli hale gelmiştir. Öğrencilere İngilizce öğretebilmek için okullarda eğitim verme yaşı oldukça düşmüştür. Hatta 0-2 yaş arası çocuklara bile oyun grupları ile İngilizce öğretilmektedir. İngilizce öğrenmek isteyen herkes İstanbul Özel ders Yaz kampı İngilizce özel dersleri ile bu hayaline kavuşabilir.
    Okulda aldıkları eğitim yüzünden birçok öğrenci İngilizceyi anlamadığından yakınmaktadır. Oysa okulda öğretilen kuralcı İngilizcenin dünya üzerinde konuşulan İngilizce ile alakası bulunmamaktadır. Okullarda öğretilen İngilizce sözcük bilgisi ve gramer bilgisi vermekte, öğrencilerin ve bireylerin günlük hayatta İngilizceyi nasıl kullanacağına dair bilgi vermede kısır kalmaktadır. İstanbul Özel Ders yaz kampı pratik İngilizce öğrenmenin yöntemlerini öğrencilerine kolaylıkla aktarmakta ve öğrencilerin dil öğrenebildiklerini fark etmelerini sağlamaktadır.
    Doğru öğretmen ve sistem ile her dil öğrenilebilir. İstanbul Özel Ders Yaz Kampı alanında uzman İngilizce eğitmenleri ve anadili İngilizce olan eğitmenler ile öğrencilerini buluşturur. Tüm İstanbul’da evde özel ders ve yaz kampı uygulamalarıyla çocuğunuzun eğitim hayatında ileri gitmesi sağlanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın okullarda temel aldığı eğitimin kişilerce yetersiz bulunduğu bir gerçektir. Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde Speaking Yaz kampı programları İngilizcede olan bu eksikliğin tamamlanmasını da sağlamaktadır. Yaz kursu ile İngilizce eğitimini destekleyen öğrenciler okul hayatlarına geri döndüklerinde İngilizce öğretmenleri tarafından şaşkınlıkla karşılanmaktalar. Kendi verdikleri yetersiz eğitimle öğrencilerinin bu seviyeye gelemeyeceğini bilen birçok öğretmen öğrencinin bu başarıyı hangi yollarla elde ettiğini merak etmekte.
    YGS hızlandırma yaz kampı programları alırken İngilizce yaz kursu da talep etmelisiniz. İyi bir dil eğitimi öğrencinin hem okul hayatına hem de gelecekteki yaşantısına yönelik bir yatırım olacaktır. İngilizce konuşma, okuma, anlama ve yazma konusunda öğrenci kendini ne kadar iyi geliştirirse onun açısından o kadar fazla fırsat kapısının aralanmasını sağlar. İngilizcesi iyi olan bir öğrenci yurtdışında eğitim almayı bile tercih edebilecektir. Yurtdışında eğitim almak için gerekli olan sınavların birçoğu İngilizceyi anadil gibi kullanabilmeyi gerektirmektedir. Büyük hayallerin büyük desteklere ihtiyacı olacaktır. İngilizce ile ilgili gerekli desteği gören bir öğrenci bu dilde yazılmış kaynakları da etkin bir biçimde kullanabilecektir. Böylece öğrencinin dünyası genişleyecek ve kendine daha iyi hedefler oluşturabilecektir. TEOG Yaz kampı programları alan çocuğunuz için de ek olarak İngilizce eğitimi evde özel ders olarak ya da yaz kampında aldırmanız fayda sağlayacaktır.

ÖZEL DERS PROGRAMLARIMIZ BOGAZICI/ODTU/GALATASARAY/ISTANBUL/MARMARA ÜNV. GIBI TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ UNIVERSITELERINDEN MEZUN OLMUŞ BAY/BAYAN ÖÐRETMENLERIMIZ TARAFINDAN ISTANBUL’UN TÜM SEMTLERINDE BİRE BİR EVLERDE YAPILMAKTADIR.
    ISTANBUL GENELINE HITABEN YÜZLERCE ÖÐRENCİ VE VELI REFERANSLARI İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİR YA DA SİTEMİZDEN ÖZEL DERS TALEP FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ.
    05394997482
    www.yazkampi.istanbul
    “Evinizde özel dersin adresi”

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş