2009 KPSS!!!!

'KPSS' forumunda eylül tarafından 26 Ara 2008 tarihinde açılan konu

1. sentaro

sentaro New Member

Ynt: 2009 KPSS!!!!

amin amin cümlemizin.... off bu arada matematik bitti wazgectim isletme bitti
    simdi de oturduk ders calısıorm kpss den bıktım calısmaktan bıktım napsam alesee mi girsem sadece

2. Marcos

Marcos New Member

1 ay kaldı. Sıkın dişinizi :D Ben yazı düşünerekten film indiriyorum paso :D Yazın sınavdan sonra film izlemenin hayalini kurup, 1100 küsür fiLmi izlemeden ders çaLışmak işkence gibi geLse de 1 ayın değerini iyi biLiyorum . Onu düşünerek kpss'ye motive olun. Bence genel kül-yeteneğe ağırlık verin. Eğitim bilimlerini kolay yapsalar herkes 90-100 net civarı yapar. Eğitim biLimLeri zor oLsa herkes düşük yapacak. Belirleyici gk-gy olacağı için ağırlığı ona veriyorum. Geçen ki sınavlarda da öyle olmadı mı? Maliye, işletme gibi bölümler de gk/gy sınavına girdiği için standart bir sınav oluyor. Çok fazla değiştiremezler soru tipLerini.. Kolay geLsin herkese..

3. cafzafer2

cafzafer2 New Member

sınav yapıldı :D

4. büşra_5557

büşra_5557 New Member

yapılmaz olaydı ya ömrümde girdiğim gireceğim en berbat sınav bu olsa gerek neyini kasmışlar bu kadar anlamadımki herkese büyük geçmiş olsun diyorum

5. intibah

intibah Site Yöneticisi

Cümleten geçmiş olsun.

6. badem

badem Guest

Geçmiş olsun.Herkesin kötü geçmiş ya..Seneye ben de gireceğim panik yaptım

7. zeyina

zeyina Active Member

ya aynen korkmaya başladım herkes için en hayırlısı olur inş. ya valla geçmiş olsun

8. fiery

fiery New Member

okulönceciler netleriniz nasıl ...acaba bu yıl baraj düşer mi

9. eylül

eylül New Member

hepimize geçmiş olsun arkadaşlar,bana dua edin ağustosta atanayım.
    ne bencilce bir istek değil mi? :-\

10. mustafab87

mustafab87 New Member

arkadaslar ben bısey sorucam bılen varsa lutfen yazsın. bu kpss puanlarımız ne zaman acıklanır, atama tercıhlerı taban puanlar ne zaman bellı olur?? bu arada 78 puan fılan yetmez gıbı gelıyo bana sınav gercekten kotuydu...

11. Marcos

Marcos New Member

Ben bu sene deli gibi çalıştım ve berbat bir sınavdı. Emeklerime yazık. Sınav acayip zordu :( Matematik sorularını 1 soruyu 1 dkda çözecek kişiler anca matematik mezunlarıdır.. Allah yardımcımız oLsun :( Eğitimde rehberLik hayatımı kararttı:( Bu kadar kötü sorular, birbirine yakın cvplar niye,nasıl sorulur ki? Bazı sorularda bırakın 2 şık arasında kaLmayı 3 şık arasında kaldığım biLe oLdu. Umarım atanırım, 2 senedir bekLiyorum :(

ArkadaşLar benim netLerim şöyLe
    Türkçe: 25 doğru 5 yanlış
    MAtematik: 15 Doğru 2 yanlış (Zaman yetmedi)
    Tarih: 23 doğru 7 yanlış
    Coğrafya:14 doğru 4 yanlış
    Vatandaşlık: 6 doğru 5 yanlış
    Gk-Gy: 77-78 Net

Eğitim Bilimleri: 84 Doğru 36 yanlış.
    Eğitim:75 Net

Hatırlayamadığım bazı soruları yanLış kabuL ettim..

Bu netlerin civarında çıktı. Sizce sınıf öğretmeni olarak gitme şansım nedir? Forumlarda gördüğüm kadarıyla sınıfçılar bu civarda net yapmışLar. Umarım bu sene alım fazla olur ve gidebiliriz. Herkese geçmiş oLsun..

12. Turkce4

Turkce4 New Member

Benim eşim de 85'e 90 yaptı.(Sınıf öğrt. mezunu) Çok zor bir sınavdı gerçekten.

13. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

sınav herkese zor olunca değişen pek birşey olmuyor sanırım.kimse çok iyi yapamamış bu sınavda...merak ediyorum gerçekten ne zaman açıklanır sonuçlar.kadro sayılşarı ne zaman verilir?

14. thares

thares New Member

Herkese Hayırlı Haberler​

Bu Sayfayı Paylaş