2017 2018 DYK Tanıtım Kitapçığı Yayınlandı

'İdari Konular ve Mevzuat' forumunda intibah tarafından 22 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. intibah

intibah Site Yöneticisi

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Tsnıtım Kitapçığını yayınladı.

İÇİNDEKİLER

DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI YÖNERGESİ.......................................2
    DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI E-KILAVUZU ...................................10
    SIKÇA SORULAN SORULAR ........................................................................................19
    DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI İSTATİSTİKİ BİLGİLER …….........24
    GÖRÜŞ YAZILARI………..………………………………………………………………………25
    BİLGİSAYAR FORMATÖR ÖĞRETMENLERİN KURSLARDA GÖREV ALIP ALAMAYACAĞINA İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI ................................................................25
    KURSLARDA GÖREV Lİ MEMURLARA FAZLA ÇALIŞMA ÜCRETİ ÖDENİP ÖDENMEYECEĞİNE İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI ………………………………………….28
    KURSLARDA GÖREV LENDİRİLEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN EK DERS ÜCRETİ KONULU GÖRÜŞ YAZISI ……………………………………………………………….29
    YAZ DÖNEMİNDE AÇILAN KURSLARDAKİ DERS SAATLERİ VE EK DERS ÜCRETLERİNE İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI ………………………………………….……31
    İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN 28/10/2015 TARİHLİ VE 28892082-840-E.11033602 SAYILI YAZI EKİNDE BELİRTİLEN EK DERS ÜCRETLERİNE İLİŞKİN SORU VE CEV APLAR …………………………………………33
    KURSLARDA GÖREV ALAN OKUL YÖNETİCİLERİNİN DERS SAATLERİ V E EK DERS ÜCRETLERİNE İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI………………………………………………..36
    OKUL YÖNETİCİLERİNİN BAŞKA BİR OKUL/KURUMDA AÇILAN KURSLARDA GÖREV ALIP ALAMAYACAĞINA İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI…………………………….……….38
    KURSLAR KAPSAMINDA OKUTULAN DERSLERİN, HAZIRLIK VE PLANLAMA GÖREVİ KARŞILIĞI EK DERS HESABINDA DİKKATE ALINIP ALINMAYACAĞINA İLİŞKİN GÖRÜŞ YAZISI…………………………………………………………………………..39
    BASINDA BİZ …………………………………………………………………………… 40

DYK Kitapçığını İndirmek İçin TIKLAYINIZ

Bu Sayfayı Paylaş