7.(Bu seneki)Türkçe Olimpiyatları Şarkıları

'Ses-Müzik-Video' forumunda bera tarafından 18 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

1. bera

bera New Member

1-Aymonçok Cancigitkizi - Unutamadim - Kirgizistan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Aymonçok Cancigitkizi - Unutamadim - Kirgizistan.mp3

2-Bangaina Jose - Sivasin Yollari - Mozambik
    4shared.com - online file sharing and storage - download Bangaina Jose - Sivasin Yollari - Mozambik.mp3

3-Bilal Sabri Talib Abogzlan - Eyvallah Sahim - Irak.
    4shared.com - online file sharing and storage - download Bilal Sabri Talib Abogzlan - Eyvallah Sahim - Irak.mp3

4-Busra Samimy - Gül Pembe - Ingiltere
    4shared.com - online file sharing and storage - download Busra Samimy - Gül Pembe - Ingiltere.mp3

5-Caho Ridvanov - Canim Istanbul
    4shared.com - online file sharing and storage - download Caho Ridvanov - Canim Istanbul.mp3

6-Farzana Samia - Sevdim Seni Mabuduma - Banglades
    4shared.com - online file sharing and storage - download Farzana Samia - Sevdim Seni Mabuduma - Banglades.mp3

7-Gulnaz Ismagilova - Hakkini Helal Et-R.F Tataristan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Gulnaz Ismagilova - Hakkini Helal Et - R.F Tataristan.mp3

8-Gülizar Ferecova - Demir Attim Yanlizliga - Azerbeycan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Gülizar Ferecova - Demir Attim Yanlizliga - Azerbeycan.mp3

9-Haci Ata Anisina
    4shared.com - online file sharing and storage - download Haci Ata Anisina.mp3

10-Ipek Nevjat Haji - Ben Seni Görmeden Sevdim - Irak (Siir Birincisi)
    4shared.com - online file sharing and storage - download Ipek Nevjat Haji - Ben Seni Görmeden Sevdim - Irak (Siir Birincisi).mp3

11-Karina Vega Monsalve - Hasretinden Yandi Gönlüm - Şili
    4shared.com - online file sharing and storage - download Karina Vega Monsalve - Hasretinden Yandi Gönlüm - Sili.mp3

12-Madinai Zoirsoh - Melek - Tacikistan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Madinai Zoirsoh - Melek - Tacikistan.mp3

13-Maman Kabiru Isa Gambo - Uyandim Sabah Ile - Nijerya
    4shared.com - online file sharing and storage - download Maman Kabiru Isa Gambo - Uyandim Sabah Ile - Nijerya.mp3

14-Mirfat Bahrudin Mansyor - Yalan - Endonezya
    4shared.com - online file sharing and storage - download Mirfat Bahrudin Mansyor - Yalan - Endonezya.mp3

15-Muhammed Salman - Benim Babam - Pakistan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Muhammed Salman - Benim Babam - Pakistan.mp3

16-Olimpiyat Korosu - Seyr Eyle Güzel
    4shared.com - online file sharing and storage - download Olimpiyat Korosu - Seyr Eyle Güzel.mp3

17-Olimpiyat Korosu - Yeni Bir Dünya.
    4shared.com - online file sharing and storage - download Olimpiyat Korosu - Yeni Bir Dünya.mp3

18-Paul Mbela - Anadolu Benim - Kenya
    4shared.com - online file sharing and storage - download Paul Mbela - Anadolu Benim - Kenya.mp3

19-Pheanoukvannraingseymony - Sabret - Kamboçya
    4shared.com - online file sharing and storage - download Pheanoukvannraingseymony - Sabret - Kamboçya.mp3

20-Suada Zenelhasani - Ya Resulallah - Arnavutluk
    4shared.com - online file sharing and storage - download Suada Zenelhasani - Ya Resulallah - Arnavutluk.mp3

21-Vano Duvalisvili - Gülümse Anne - Gürcistan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Vano Duvalisvili - Gülümse Anne - Gürcistan.mp3

22-Zulzaya Erdenbayar - Kilim - Mogolistan
    4shared.com - online file sharing and storage - download Zulzaya Erdenbayar - Kilim - Mogolistan.mp3
    alıntı

Not:Tv den canlı söylenirken indirilmiş

Toplu olarak indirmek isteyenlere
    http://rapidshare.com/files/242298739/7.Tuerk_e_Olimpiyatlar__2009-by-akrrepbp.rar

"Yeni bir dünya" ve "Benim babam"ı (15 ve 17)özellikle tavsiye ederim

2. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

Ynt: 7.(Bu seneki)Türkçe Olimpiyatları Şarkıları

çok güzel teşekkür ederiz

Bu Sayfayı Paylaş