'Annemi Nasıl Öldüreyim' Anketi!

'Güncel' forumunda badem tarafından 8 Eki 2008 tarihinde açılan konu

 1. badem

  badem Guest

  Anne katili annesini öldürmek için internette bir anket düzenledi. Ankete katılanlara 3 şık sundu. En çok oy alan şıkkı uyguladı.

  Bursa'da öz annesi 46 yaşındaki Asiye F.'yi öldürüp cesedini satırla 13 parçaya ayıran tutuklu sanık 17 yaşındaki M.F., ağırlaştırılmış ömür boyu hapis istemiyle yargıç karşısına çıkarıldı. Duruşmada soğuk kanlı tavırlarıyla dikkat çeken M.F. pişman olduğunu belirterek, “Annemi öldürmek için internette anket düzeledim. Olay günü bana saldırdı. Onu boğazını 10 dakika sıkarak öldürdüm. Cinayeti işlediğimi önce internet aracılığı ile arkadaşlarımla paylaştım” dedi.

  ANNEMİ NASIL ÖLDÜREYİM ANKETİ
  Anne katili ‘annemi nasıl öldürebilirim’ başlığı altında a) bıçakla b) boğarak c) tabancayla d) zehirleyerek seçeneklerini sunduğu anket düzenlediği anlaşıldı. Saçlarını kırmızıya boyayan, tırnaklarına siyah ve kırmızı ojeler süren, Finlandiyalı Rock müzik grubu HIM’in solisti Ville Valo’nun hayranı olan M.F.'nin en çok oy aldığını söylediği b) şıkkını gerçekleştirdiği öne sürüldü.


  İşlediği tüyler ürperten cinayetle kamuoyunu şoke eden M.F.’nin yargılamasına bugün Bursa 2'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde başlandı. Elleri kelepçeli olarak adliyeye getirilen M.F.'nin, saçlarını kestiği görüldü. M.F. yaşı küçük olduğu için gizli yapılan duruşmada suçunu itiraf ederek cinayeti ayrıntılarıyla anlattı.

  ANNEM BENİ DÖVÜYORDU


  Annesinin babasından ayrılmasından sonra kendisine ve eğitim gören ablalarına kötü davrandığını öne süren M.F. şöyle konuştu:
  “Annem beni evde bağlayıp dövüyordu. Omuzumdan da bıçakladı. Tartışmamızda birbirimize, ‘Seni öldüreceğim’ diyorduk. Hatta internette öfkemi belirtmek amacıyla annemi öldürmem konusunda anket düzenledim.

  CESEDİ PARÇALARA AYIRDIM

  Olay günü beni dövdü. Ben de boğazını 10 dakika sıkarak onu öldürdüm. Sabah gidip bıçak ve satır aldım. Cesedi banyoya getirip burada parçalara ayırıp çöp torbasına koydum. Cinayeti işlediğimi arkadaşlarımla önce internette mesaj ile paylaştım. Eve gelip cesedi gören arkadaşlarım polise haber verince yakalandım. Pişmanım.”

  Tanıkların dinlenmesiyle devam eden duruşma, eksik evrakın beklenmesi için önümüzdeki aralık ayına ertelenirken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi.


  internethaber
   
 2. dilek.58

  dilek.58 New Member

  Ynt: 'Annemi Nasıl Öldüreyim' Anketi!

  tuylerım dıken dıken oldu resmen ...ınsanlık nereye gıdıyo boyle...gerçkten sonumuz mu yaklaşıyo bılmıyorum.yüce rabbım herşeyin hayırlısını versın...
   
 3. şimal55

  şimal55 New Member

  Ynt: 'Annemi Nasıl Öldüreyim' Anketi!

  sağlam temeli olmayan bina çöker...eğer bir ailenin temeli de sağlam değlse işte bu tür acı sonuçlar doğurur...çocuklara kendi kültürümüze göre yetiştirmeliyz...yoksa bu belki son noktası ama buna yakın üzücü sonuçlarla karşılaşmak maalesef pek de süpriz olmaz...Allah korusun...
   
 4. musti-tes

  musti-tes New Member

  Ynt: 'Annemi Nasıl Öldüreyim' Anketi!

  Arkadaşlar bu çocuğu benim kuzenim tanıyor. Aslında dıştan bakıldığında pek böyle bişey yapıcak bi elemana benzemiyormuş ama demekki içi dünyasında neler yaşanıyor orasını bilemiyorum...
   
 5. musti-tes

  musti-tes New Member

  Ynt: 'Annemi Nasıl Öldüreyim' Anketi!

  Tabiki aile büyük bi etken en alt tabakada çocuğa nasıl bir kültür verildi nasıl bi eğitim verilip eğitildi. Aile çok önemli bi etken. Gerçekten gelecek neslimize manevi katkılar sağlamazsak daha çok prof. kızları annelerini kesecek ve kafaları kopartılacak...
   

Bu Sayfayı Paylaş