Balkon mu bahçe mi?

'Görsel Sanatlar Öğretmenleri' forumunda alonewolf tarafından 5 May 2007 tarihinde açılan konu

1. alonewolf

alonewolf Guest

balkon mu bahçe mi walla bende bilmiyorum.

2. alonewolf

alonewolf Guest

Ynt: Balkon mu bahçe mi?

bilmiyorum bi sitede buldum.

3. Ynt: Balkon mu bahçe mi?

bence bunun da bir kısmı bahçe bir kısmı balkon ;) ;D

4. noway

noway New Member

ya hocam çok ikilem yaşar mısınız?hayır sürekli zıtlıklar ve karmaşa gündeminizde de!(ya çaktırmayın ben bu hızlı cvpta smiley olayını intibah hocam açıklamasına rağmen anlamadım.ona da anlamışım gb davrandım...sonuç ;cvbım gülen yüzlerle dolu ama maalesef teknoloji özürü hiç bi şeye benzemiyor hocam....siz cümle sonlarında gülen yüzleri hayl edin sonra da gülüyor mu gülmüyor mu diye sorun!bunda da gülen yüz var!)

5. alonewolf

alonewolf Guest

:) :)

6. eylül

eylül New Member

!(ya çaktırmayın ben bu hızlı cvpta smiley olayını intibah hocam açıklamasına rağmen anlamadım.ona da anlamışım gb davrandım...sonuç ;cvbım gülen yüzlerle dolu ama maalesef teknoloji özürü hiç bi şeye benzemiyor hocam....siz cümle sonlarında gülen yüzleri hayl edin sonra da gülüyor mu gülmüyor mu diye sorun!bunda da gülen yüz var!)

novay öldürüyosun beni. hızlı mesajta bende bilmiyorum smileylerin nasıl kullanıldığını kendimce birçözüm buldum buna:))))))))))))) alıntıyı da öğrenemedim daha ....büyüyünce anlarsın:)

7. gul_su

gul_su New Member

Paradoks gibi birşey ya.

8. saide

saide New Member

NASIL BAKARSAN ÖYLEDİR. :)

BENCE BAHÇE ORTASINDA BİR ALAN. :p

TABİ SİZ BALKON DA DİYE BİLİRSİNİZ ;)

9. resimci ozlem

resimci ozlem New Member

bence optik bir yanılsama arkadaşlar fazla kafa yormayalım :)

Bu Sayfayı Paylaş