Dua Yazalım

'Dini Konular' forumunda öyküm_benim tarafından 14 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

1. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

Ey Yüce Rabbim!
    Yunus gibi “bir ben vardır bende benden içeri”yi idrak etmeyi nasip eyle....

2. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

Ynt: Dua Yazalım

Allah’ım, geçmiş ömrümde yaptıklarımı, gelecekte yapacaklarımı, gizli islediklerimi, aleni yaptıklarımı, israflarımı, benim bilmediğim fakat senin bildiğin kusurlarımı affet. İlerleten sen, gerileten de sensin, senden başka ilah yoktur

3. zeyina

zeyina Active Member

Allahım değiştirebileceklerim için güç, değiştiremiyeceklerim için sabır,ve bu ikisini ayırabilecek akıl nasip et..

4. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

Allahım benim hakkımda kim ne düşünüyorsa ona mislini nasip et

5. zeyina

zeyina Active Member

"Allah'ım hatâlarımı kar ve dolu suyu ile yıka. Beyaz bir elbiseyi temizlediğin gibi kalbimi de hatalardan temizle. Benimle hatalarımın arasını, maşrıkla mağribin arasını uzak kıldığın gibi uzak kıl."

AMİN...

6. badem

badem Guest

Allah'ım , gönlümün istediğini hakkımda hayırlı eyle...Hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle...

7. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın

8. zeyina

zeyina Active Member

Allah'ım!
    Sen göremediklerimizi görensin, bizi hayırlara yönelt, yolumuzu kötüye çıkarma, nurundan ayırma.

Bu Sayfayı Paylaş