Forum Kuralları İhlali..

'Forum Kuralları' forumunda baba_can tarafından 29 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. baba_can

baba_can Konuştuğum zaman, kargalar susar.. Üye

Değerli site yönetiminden bir mesaj aldım.Mesajın içeriği;açılan konularla ilgili olarak dışarıya link verilmemesi idi. Ancak siteyi incelediğimde bir çok konunun eki olan dosyanın, dosya paylaşım sitelerinde olduğu görülmektedir.Yani öğretmen arkadaşlar dosyayı indirebilmek için açılan pencereden dosyayı indirmek zorunda kalıyordu.
    Benim dışarı link vermem bu şartlarda normaldi.
    Çifte standart diyelim ve sizlere veda edelim.
    Hoşça kalın, dostça kalın...

2. intibah

intibah Kurucu Kurucu

Ynt: Forum Kuralları İhlali..

Ne yazık ki yanlış anlama var. Dosya paylaşım sitesi farklıdır üyelik gerektiren site linkleri farklıdır. Tüm forumlar için bu kural geçerlidir. Nereye giderseniz gidin bu kuralı göreceksiniz. Yoksa herhangi bir üyemize kesinlikle kastımız olamaz. Üyeler zaten buraya paylaşım için üye oluyor herhangi bir dosyayı indirmek için tekrardan üye olmalarının gerekmesi eziyetten başka birşey değildir. Siz ne kadar iyi niyetli olsanızda serbest bıraktığımda forumun link çöplüğüne döndüğünü gördüm. Teknik olarakta foruma zararları olan bir durum.Tekrar ediyorum bu kural tüm forum sitelerinde vardır. Sadece bizim foruma özgü değildir...

3. baba_can

baba_can Konuştuğum zaman, kargalar susar.. Üye

Ynt: Forum Kuralları İhlali..

Hiçbir sitede üyelik gerektiren link vermedim, vermem de. Çünkü prensiplerime aykırıdır.Yazdığım konuların mesajlarında da üyelik gerektiren link yoktur.Cevap yazmak zorunda kaldığım için tüm arkadaşlarım kusura bakmasınlar.
    Saygılarımla..

4. intibah

intibah Kurucu Kurucu

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş