Gazi Üniversitesi

'Eğitim Fakülteleri' forumunda Umutsuzluk tarafından 24 Eyl 2007 tarihinde açılan konu

1. simeranya51

simeranya51 New Member

Ynt: Gazi Üniversitesi

Allah Allah,Herkesin şikayetçi olduğu Gıyasettin hocadan sen memnunsun öyle mi?Nasıl oluyor bu

2. simeranya51

simeranya51 New Member

O kısmını bilmem,dersime girmedi.Ama öğrenciyi çok uğraştırdığını Türkçede okuyan arkadaşlarımdan biliyorum.Geçen yıl mezun olan bir arkadaşım çok çekmişti. özellikle tiyatro ile ilgili konularda kolay beğenmeyen biri olduğunu söylüyorlar.Benim kaldığım yurtta da kalan üç tane Türkçe 1 var.Belki senin tanıdıklarındır.

3. mina

mina New Member

gazili olmayı bilmem ama gazi eğitim fakültesinden olmak farklı....özellikle teknik ve çevresi çok ta düzenli değil, yani bilirsiniz bazı konularda bizim teknik eğitimin çocukları ülke gündeminden hiç düşmez....

4. simeranya51

simeranya51 New Member

Gazi zihinsel engelliler bölümünde okuyorsun ama habersiz olduğunu söylüyorsun:) evet teknik eğitim ünlüdür.Çok önemli işler yapıyorlar! eğer Türkiye emperyalizmin uşağı olmuyorsa onların sayesindedir!eğer üniversitede onlar olmasaydı Ahlak diye bir şey kalmazdı! de mi ama

5. mina

mina New Member

şöyle yaklaşayım, türkiye de 1980 de onlar olmasaydı, şu an belki müslüman bi ülkede yaşıyor olmazdık....bu benim teorim ..ne kadar doğrudur..tartışılır..fakat şu an için öyle bi güce ihtiyaç duymuyor benim ülkem.....

6. gulsen

gulsen New Member

1992 de GAZİ den mezun oldum. Hocalarımız bize hep GAZİLİ OLMAK AYRICALIKTIR derlerdi. Başkentte olması ve köklü bir üniversite olması sebeplerden bazıları.

7. sokrat82

sokrat82 New Member

Ben de Gazi mezunuyum. 5 yıl okudum pek ayrıcalık göremedim. Çok iyi reklamı olan ama pekde iyi olmayan bir üniversite

8. aruz

aruz New Member

merhaba arkadaşlar üniversiteyi kaliteli bir konuma getirmek herkesten e herşeyden önce öğrencilerin görevidir.bence olduğu gibi değil geliştiği gibi değerlendirmeliyiz bu gelişimi sağlayacak merkez nokta ise öğrencilerdir.

9. BANU

BANU New Member

Gazi Eğitim Fakültesi Matematik öğretmenliği mezunuyum...Üniversiteme laf yoookkk..!Bİr tanedir benim üniversitem ve hatta fakültemm.. :D :D ....Hocalarımı özellikle de Şeref Hocamı pek özledim yaa.. :'(

10. fato

fato New Member

bende bu yıl sınava girdim soz 1 345 aldım gazi görme engelliler ogretmenligini istiyorum inşallah olur

11. ESRAA

ESRAA New Member

slm ben gazi cocuk gelişimi ve marmara okul oncesi arasnda kaldım bana bunların arasındakı farkları bılen bırı soyleyebılır mı

12. yigilmaz

yigilmaz New Member

bende 2001 fen bilgisi mezunuyum. varmı o donemlerden 2000-2001-2002 mezunu kimse burda. ayrıca gazi turkiyenin en iyi egitim fakultesine sahip olmakla birlikte aslında ögrencilerin elinde olan seyler yuzunden itham edilen bir okul...
    dersanelerde bile egitim fakulteleri içinde gaziye ayrı bir bakıs vardır

13. simeranya51

simeranya51 New Member

Ben Gazi üniversitesinden bu yıl mezun oldum.Gaziye eski rektörün Rıza ayhan'ın atanması beni düşündürüyor.çünkü rıza ayhandan sonraki rektör Gzi deki öğrenci gruplaşmalarını biraz dengelemiş gibi idi.Eskiye dönmesi ortam açısından pek hoş olmayacak.

14. BANU HAYAT

BANU HAYAT New Member

ben de gazi mezunuyum
    ve
    bundan çok memnunum.....

Bu Sayfayı Paylaş