Gündeme Uygun Bir Test ....

'Eğitim Haberleri' forumunda nükleerfizikçi tarafından 25 May 2008 tarihinde açılan konu

1. türkçeci

türkçeci New Member

Ynt: Gündeme Uygun Bir Test ....

Ne demektir din varsa bilim yok,bilimin olduğu yerde din olamaz demektir.Uyduruyormuşum...Siz bununla uydurmanın kralını yapıyorsunuz...

2. intibah

intibah Site Yöneticisi

Sahte gündem kanımca sizden çıkıyor. Sizin zihniyetin iktidarda olduğu dönemleri Allah bu millete bir daha yaşatmasın. Ekonomi batmış, halk umutsuz, millet sokaklara dökülmüş, çaresizlik...
    Ayrıca isteyen istediğini ister demokrasi var....

3. camellia

camellia Guest

Ekonomi güllük gülistanlık şimdi zaten. Bolluktan ne yapacağımızı şaşırdık!

4. camellia

camellia Guest

Alıntı yaparak ıspatlayamayan ikinci kişi. yazık!

5. intibah

intibah Site Yöneticisi

Yahu bağnazlığın daniskasını yap, bütün derdin senin gibi düşünmeyenleri, giyinmeyenleri niyet okuma ile yasaklama düşüncesi olsun sen demokrat ol, biz özgürlüğümüzü kısıtlamayan herkese saygı duyalım bağnaz biz olalım. :D Tam bir komedi...

6. türkçeci

türkçeci New Member

Hala alıntı diyor ya:)Kardeşim bak yukarda senin kullandığın cümle alıntı içerisinde verilmiş.Ne anlatmak istediğin de gayet açık.Hıı sen ne dediğini bilmiyorsan o ayrı...

7. camellia

camellia Guest

Ben demokratım dedim mi? Demedim. Buyrun ispatlayın! Ben kendimce yorum yazdım konulara, sizler saldırdınız! Forumunuza hareket geldi be! Ne kadar da açmışsınız tartışmaya! Farklı düşüncelere tahammülü olmayan asıl sizlersiniz. Faşizmin ülkedeki temsilcileri de sizlersiniz. Bu ülkede hangi Atatürkçü vatandaş adam öldürdü, hangisi insanları evlerin bodrumlarına gömdü, hangisi din adına domuzbağı ile insanları bağlayıp kesti, hangisi Madımak'ta adam yaktı? Söyleyin bakalım? Bunu sizler yaptınız.

8. camellia

camellia Guest

Ben ne dediğimi gayet iyi biliyorum da sen bana isnat ettiğin cümleyi bulamadın, köpürmene gerek yok! Sakin ol! Bulamazsin, çünkü demedim. Yalan konuşma o zaman.

9. intibah

intibah Site Yöneticisi

Bütün bunları sizin zihniyetinizdeki iktidarlar döneminde kurulan gayrı meşru derin devletin örgütleri yapmıştır. Hepsi de yalan dolan iftiradır. Gazeteniz Cumhuriyet ve Hürriyet'ten okuduklarınızla doğruları ancak bu kadar görebilirsiniz.
    Tartışma çıkaran sizsiniz. Burası bir forum, isteyen herkes karşı görüş ifade edebilir. Ne yani forumdaki herkes sizin söylediklerinizi kabul edip susmak zorunda mı?

10. camellia

camellia Guest

Karşı görüşe de saygı duymak zorundasınız! Fikrimi de size danışacak değilim!

11. camellia

camellia Guest

Yalan dolan iftira sizin karakteriniz. Deminden beri bunu yaptınız! Basından da kaçamazsınız ya, hepsi çeşitli kanallarda yayınlandı o olayların! Tüm kanallar mı Tuncay Özkan'ın?

12. intibah

intibah Site Yöneticisi

Haddinizi bilin. Madem çok dürüst ve temiz düşünceliydinizde neden bu halk sizin zihniyetinize güvenmiyor, sizin gibi düşünenleri iktidara getirmiyor bu kadar kör olmayın.

13. camellia

camellia Guest

İşinize gelmeyince bu ülkede din uğruna işlenen cinayetler medyanın yalan haberi mi oldu? Peki o insanlar neden tutklandılar? Polis yanıldı diyelim, gitti tutukladı, aaaaaaa doğru yargıya da güvenilmez gibilerinden bir laf etmiştiniz. Yalandır canııııım, iftiradır iftira, cinayet ve tecavüz haberlerinin hepsi iftiradır, ilaçlı gazoz içirmişlerdir muhakkak!

14. intibah

intibah Site Yöneticisi

Hala cevap alamadım. Neden hepsiniz bir araya geliyorsunuzda %25 ten fazla oy alamıyorsunuz. alamazsınız bu zihniyetle...
    Hep muhalif, herşeye muhalif, millete muhalif, dine muhalif....
    Ancak darbe dönemlerinde iktidar olur sizin zihniyetiniz, artık oda olmayacak..darbeciler birer birer kodese giriyor.
    Bitmişsiniz siz...

15. camellia

camellia Guest

Ne bir araya gelmesi? Ben adaylığımı mı koymuşum, birini mi savunmuşum siyasilerden? Benim için Atatürk, asker ve vatan vardır. Diğerleri beni bağlamaz.

16. intibah

intibah Site Yöneticisi

Anlaşıldı. Hiçbir sorumluluk alma. Hiçbir sivil toplum kuruluşuna katılma. Önüne geleni eleştir. Bol keseden savurmak kolay...

17. camellia

camellia Guest

Sorumluluğum çok ağır maalesef, sizin gibilerle savaşmak gibi mesela! Sivil toplum kuruluşları sisin gibilerle dolu olduğu sürece yer almam tabi, savuran ve atan sizsiniz, deminden beri link adresi verecektiniz, ama olmadığı için burada zaman geçiriyorsunuz, yine mi bulamadınız?

18. intibah

intibah Site Yöneticisi

Size şili fildişi mogadişu adalarını tavsiye ediyorum. Hiç kimse sinirinizi bozmaz :D
    www.basinyayin.net e gelin burada daha fazla konuşamayacağım.

19. nükleerfizikçi

nükleerfizikçi New Member

Vay vay vay :) Bu yazılanları görmemiştim....din ile bilim bağdaşamaz diyenle tartışmaya girilmez arkdaşlar..... kalbi mühürlü insanlara kelam işlemez.... [br]Gönderen: 14 Haziran 2008, 00:02:28
    Atatürk, asker ve vatan mı :)

Kimlik gizlenmeye çalışılırken dandik sosyal demokrat ağzı ile saldıranları az görmedik.....

veya böylesine güdük lafları nerden hatırlıyorum...hımmm dur bakayım hah :))) İşçi Partililerin ağzı bu ya :)))

Sol adına çeşit çeşit fraksiyon var bu ülkede...kendi kendileri ile sürekli kavgalı olan....

Dağdaki miltan da kendini Marksist olarak tanımlıyor ve insan öldürüyor diğerleri de devrimci mücadele için insanların canına kıyıyor....bunlara kalsa Allah dediğimiz için hepimizi yağlı kazığa geçirirler....açıkçası içlerinden bir çoğu da domuz bağını hakkediyor ....

Bu Sayfayı Paylaş