Ogretmen Sorgulamak....!

'Geri Dönüşüm Kutusu' forumunda emrecan-09 tarafından 14 May 2007 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. emrecan-09

emrecan-09 New Member

saygı deger meslektaşlarım...!
    biliyorum actığım konu belkide size sacma gelebilir ama her nedense forumda bazı arkadslar ogretmen arkadsları sorguluyorlar acaba ogretmenmi yoqsa değilmi diye benim hiç kimseye yalan borcum yokk beni bir tanıyan yuce ALLAH'tır ailem'dir dost'umdur ve arkadaslarım'dır ben 4 yıllık ogretmenim ogretmen olmak icin yıllarımı verdim gencliğimi verdim ama her nedense sanal alemde bazı arkadaslar ogretmen arkadasları sorguya cekip işin ilginc tarafı branş aynı ise toplama ve cıkartma hakkkında sorguya cekiyorsa inan bu cok uzucu bir olay hic kimse inanmak mecburiyetinde değil ama inanın arkadaslar böyle davranmakla ne gerceğini ogrenirsiniz nede birsey kazanırsınız...
    haaaa diyebelirinizki burası sanal alem hersey olabilir yalancısıda olur dürüst olanıda olur 5 parmak bir değil ewet haklısınız yanii cook afedersiniz ne ivedi belirsiz insanlar cok katılıyorum size
    ama herkesede aynı gözle bakmayın insanoğlu karakterli,şerefli,hasiyetli,olduktan sonra kişiliğiyle yaşam felsefesinde bir paylaşım verebiliyorsa sanal alemde'de öle davranması lazım yalan atmak cok basit ama gercekler asla kaybolmaz...
    ama bununda farkındayım cok espiri yuklu olduğum icin bazı arkadslar'da beni yalnış anlayabilirler yalnış anlaması veya anlamaması beni uzaktan yakından hiç ilgilendirmez bana saygısı yoksa barii benim ogretmenlik mesleğime saygı göstersin....
    birde şöyle birsey demek istiyorum ogretmen arkadsları sorgulayanlar acaba kendini ne kadar
    tanıyor...¿ bu konuyu acmak zorunda kaldım hepinizden özür diliyom ..
    sevgi ve saygılarımla..

2. noway

noway New Member

Ynt: Ogretmen Sorgulamak....!

hocam hayırdır ya kim ne dedi ?kimse kimseye hesap vermek zorunda değil kaldı ki burası cidden sanal ortam ve neyi nasıl ispatlarsınız!her ne olduysa umursamayın tuhaf ya ...

3. _nil

_nil New Member

Ben burda kimsenin başkalarını sorgulamaya çalıştığına inanmıyorum. Herkes sadece birikimlerini ve düşüncelerini paylaşıyor.Olması gereken de bu.

4. Ynt: Ogretmen Sorgulamak....!

katılıyorum ayrıca herkes öğretmen değil başka meslek alanları ve öğrenciler de var burada önemli olan güzel paylaşımdır..

5. emrecan-09

emrecan-09 New Member

bende diyorumki hic kimse kimseyi sorgulamassın sadece guzel paylaşımlarını versin illaki ogretmen olup olmaması gerekmez yeterki saygı cercevesinde bir paylaşım olsun derim arkadasım ..tsk

6. Ynt: Ogretmen Sorgulamak....!

sayın emrecan-09 yanlış anlaşılmalar olabilir yoksa burada sorgulamaz kimse kimseyi ki kimsenin de hakkı yok zaten buna..
    ağzımızın tadını bozmaya değmez...
    böyle şeylere takılıp kalmayın güzelliklerin tadını çıkarın ;)

7. alonewolf

alonewolf Guest

Sayın hocam sana kim öğretmen değilsin dedi ki bu kadar sinirlendin? Seni kim sorgulamaya kalktıda bu kadar sinirlendin?

8. tarihci

tarihci New Member

Nedir bu alınganlık. Şu iki günlük fani dünyada birbirimizi neden kırıyoruz. Kimsenin kimseyi sorgulamaya yetkisi yok. Burası sadece güzel düşünen insanların gül bahçelerinde yetiştirdikleri fikirlerini düşüncelerini ve paylaşımlarını paylaştıkları bir sanal alemdir. Kaldı ki hadi diyelim ki herkes öğretmen olmasın ne çıkar bundan. Size birşey yapılmışsa yapan şahsı bilmiyorum ama kesinlikle kompleks bir arkadaşmış. Bence lafı fazla uzatmadan bu başlığı yok etmek lazım. Saygılarımla...Nice güzel paylaşımlara...

9. alonewolf

alonewolf Guest

Doğru söylüyorsun. Konu fazla uzadı. Kilit.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş