okul hava durumu

'Fıkralar ve Komik Yazılar' forumunda öyküm_benim tarafından 24 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

1. öyküm_benim

öyküm_benim New Member

HAVA ve YOL DURUMU

Dikkat! Dikkat!
    Bir üst sınıfa giden yollar; fizik, kimya, biyoloji ve matematik kasırgalarının yarattığı heyelân; İngilizce derslerinde görülen buzlanma, buna bağlı olarak tarih dersinde görülen yoğun kar yağışı nedeniyle kapanmıştır. Felsefe şiddetli tipiye dönüştüğünden görüş mesafesi iyice azalmış; müzik dersinde öttürülen fülütler de yol açma çalışmalarında işe yaramamıştır.
    Yola çıkacak tüm sürücülerin, sınav kavşağındaki kayganlık nedeniyle yanlarında; hesap makinası, kopya yazılımları, açık kitap ve o dersi en iyi bilen arkadaşlarını bulundurmaları rica olunur.Yine de öğretmen görüş mesafesinin ara sıra artması nedeniyle çekiş tehlike arz etmektedir. Öğrencilerin dikkatli olması önerilir.
    Bütün bu uyarılara rağmen önlem almayan öğrenciler bir yıl sonra yollarına devam edebilecekler, öğretmenler kurulundan alınan az bir benzinle de yola devam etmek mümkün olmayacaktır. Ek sınav geçişi tek şeritten sağlanabilse de trafiğin yoğun olduğu saatler dikkate alınmalı, zamanında yapılan yol açma çalışmalarından yararlanmalıdır. Sıcaklık her zamanki gibi eksilerde seyretmektedir.Yolcularımıza duyurulur.

Bu Sayfayı Paylaş